Hakkımızda

İstanbul’da düğünlerini unutulmaz kılmak isteyen tüm çiftlerimizi Boğaztepe’ye davet ediyoruz.

 

Boğaz’ın mavisini ve köprünün nefis manzarasını, yeşillikler üzerinden göreceğiniz, baş döndürücü güzelliği ile organizasyonlarınızı kusursuz kılan Boğaztepe, hayatınızdaki en özel anları daha da özel kılmak için hazır! Mekanımızın simgesi 100 yıllık çam fıstığı ağacımız mutluluğunuza şahitlik ediyor!

İstanbul’un en huzurlu konumlarından birinde bulunan ve şehir için ulaşıma sayısız alternatif sunan Tarabya sırtlarında konumlanıyoruz. Hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebiliyor, ulaşım çeşitliliği sayesinde İstanbul’un kalabalık ve sıkışık trafiğinden de etkilenmiyorsunuz.

Düğünleriniz için farklı alan seçenekleri sunuyoruz. 100 kişiden 1000 kişiye kadar değişen misafir ağırlama kapasitesine sahip iki adet teras bulunuyor. Bu teraslara ilave olarak ısıtma sistemli ve manzaralı kapalı alanımız kötü hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğiniz alternatif sunuyor. Alan seçeneğimizin fazla olması, düğünleriniz başta olmak üzere tüm özel günleriniz için hem yaz hem de kış aylarında bizi tercih edebilmenizi sağlıyor.

Kendinizi boğazın eşsiz manzarasına kaptıracağınız bir ortamda, sevdiklerinizle hayal ettiğiniz düğünlere imza atmak için sizi özgür bırakıyoruz. Dilediğiniz konsepti uygulayabiliyor, istediğiniz oturma düzenini geniş teraslarımızda uygulayabiliyorsunuz. Süsleme, masa ve sandalye giydirme ve aksesuar temini gibi hizmetlerde çiftlerimizin isteklerini ön planda tutuyoruz. Bugünün, hayatınızın en mutlu günü olduğunun bilinciyle çalışıyoruz.

Set menüler, kokteyller, kokteyl prolonge ve brunch menülerimiz ile düğünlerinize pek çok alternatif sunuyoruz. Bununla birlikte deneyimli mutfak şeflerimiz ile birlikte kendi menünüzü de oluşturabiliyorsunuz. Düğün menünüzü oluşturduktan sonra tadım testi imkanı da sunuyor, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Tüm bu imkanlardan yararlanmak ve Boğaztepe fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mekanımızın simgesi 100 yıllık fıstık çamı size hoş geldiniz diyor.

Dünyanın en güzel kenti kabul edilen ve üç farklı imparatorluğa başkentlik yapmış olan İstanbul’un en gözde semti Tarabya başrolde… Düğün organizasyonunuzu Boğaztepe Tarabya’da gerçekleştirerek asırlara tanıklık etmiş, çağların açılıp kapanmasına vesile olmuş İstanbul’u en özel gününüzün fonu haline getirebilir, konuklarınızı eşsiz bir ambiyans içinde ağırlayabilirsiniz.

Terapi anlamına gelen “therapia” kelimesinden adını alan bu semt temiz ve şifalı havası, büyüleyici atmosferiyle siz değerli misafirlerimize de huzur verecek! Boğaztepe Tarabya’nın terasında organizasyonunuzu gerçekleştirirken boğazın mavi ve yeşiline tutkuyla vurulacaksınız.

Düğününüzü Planlamaya Bugün Başlayın

İstanbul ve boğaz manzarası eşliğinde muhteşem bir düğün organizasyonu ile mutluluğa ilk adımınızı atın.

 

This will close in 10 seconds

Hemen Arayın